Ahojky,vítám tě na mém blogu který se zabývá mými oblíbenými věcmi.Sháním SB takže se může zapsat.Tak ahoj tvoje MONILY!

                            

♥Třídění AFFS♥


Když napíšete komentáře,já napíšu články! 

Září 2009

boty!ted leti!

18. září 2009 v 15:18 | bandana-x |  modeling

http://www.mayashoes.com/seduce-210.JPEG

Móda 2009

18. září 2009 v 15:09 | bandana-x |  modeling
http://www.mymostwanted.com/gallery/data/2817/miley-cyrus_com-modeling-set23-001.jpghttp://www.mymostwanted.com/gallery/data/3343/ashleymtisdale-dot-com_modeling-set010-001.jpg
tato móda se teď nosí.........:-D

co se dneska nosi

18. září 2009 v 14:58 | bandana-x
dnes se nosí uzke dzinyhttp://img.ihned.cz/attachment.php/750/13117750/BnstIVipye3rlOuMTf29DvWJ6NFCdqR1/dziny_LW.jpg
"Úzké džíny jsou typem střihu džín. Střečový denim obsahuje od 2% do 4% umělých vláken, proto mají tyto džíny výborný obepnutý střih," tak definuje nemilosrdné módní přikázání sezóny encyklopedie Wikipedia. Přidává také různá označení přirovnávající tyto džíny k mrkvi, svíčce, peru nebo dřevěné noze. Encyklopedie nezapomíná ani na vhodnou obuv, k úzkým džínám nejlépe ladí vysoké boty, ideálně kovbojské, nebo balerínky bez podpatku.


"Dala bych přednost spíše tmavším barvám. Pěkně vypadají úzké džíny spadlé na boky a u kotníků nařasené," říká Radka Rejšková, módní návrhářka a majitelka butiku Pour Pour. Sama by tyto kalhoty doplnila teniskami a podle toho doladila celý styl.


"Ohledně toho, jak je nosit. Je zde typický způsob jejich nošení, zastrčení do kozaček. Myslím si, že je návrháři vytvořili tak, aby šly snadno zastrčit do bot," píše blog I am Fashion. Právě tento způsob nošení je vhodný i pro dámy, které oplývají ženskými tvary. Pokud jsou kozačky na podpatku, prodlouží siluetu nohou a elegantně zvýrazní křivky těla.


Krásně vypadají cigaretové džíny s delšími vršky, například volnějšími svetry s většími oky a nebo košilemi spadajícími na boky. Takto postava působí souměrně a zamaskují se tak její nedokonalosti. Pokud máte širší boky, bylo by chybou obléci si top jen do pasu a k němu úzké kalhoty, postava se zbytečně rozšíří.